Новини
Норвегія![](/images/resized/sm/news3_06732639893_jpg_2.jpg)
Якщо ви завітаєте в Осло, то маєте обовʼязково побувати в Sity Hall, де щорічно вручают Нобелівську премію миру.
Бажаємо нових звершень у тренерській та науковій діяльності!![](/images/resized/sm/news3_88514439987_jpg_2.jpg)
Виконком щиро вітає першого віце-президента Федерації, заслуженого тренера України Ганну Андрієнко з захистом в Національному університеті фізичної культури і спорту України - під керівництвом завідувачки кафедри кіберспорту та інформаційних технологій, професора, доктора наук, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Оксани Шинкарук - дисертаційної роботи і присвоєння ступеню доктора філософії!
В Україні святкують День тренера!![](/images/resized/sm/news3_494430189562_jpg_2.jpg)
Тренери… Як шкода, що сивина так рано вкриває ваші скроні. Виконком щиро бажає всім тренерам Федерації здоровʼя, щастя, талановитих учнів та нових перемог в імʼя українського спорту!
Ніколи не пробачимо!![](/images/resized/sm/news3_7267708663_jpg_2.jpg)
Сьогодні фашистська росія нанесла черговий масований ракетний удар по Україні.
Україна вдруге поспіль стала переможцем чемпіонату Європи в загальнокомандному заліку![](/images/resized/sm/news3_2151778841_jpg_2.jpg)
В XII чемпіонаті Європи, що фінішував в норвезькому місті Oslofjord, змагалися 3831 учасники, які представляли 23 європейські країни.
Герой XII чемпіонату Європи![](/images/resized/sm/110460922_jpg_2.jpg)
Дмитро виступав з переломом ноги. Ще тиждень тому він пересувався за допомогою милиці, але вийшов на змагальний майданчик разом з дворазовою чемпіонкою Європи Юлією Лека. І хоча цього разу Дмитро і Юлія не вибороли нагороди, для всієї Федерації вони справжні Герої!
Слава Героям Українського спорта!![](/images/resized/sm/news3_457938471440_jpg_2.jpg)
Збірна Україна на мажорній ноті завершила XII чемпіонат Європи з черліденгу, що проходив в Норвегії. У скарбничці української команди 5 золотих медалей чемпіонату Європи і перша в історії світового черліденгу ліцензія на Всесвітні Ігри, що відбудуться в китайському Ченду в серпні 2025 року.
Україна виграла четверту золоту медаль![](/images/resized/sm/news3_4659913924_jpg_2.jpg)
В змагання юнацьких фристайл команд (Youth Pom Team) наші спортсменки під керівництвом Наталі Блажко та Анастасії Малошенко вдруге поспіль стали кращою командою континенту!
Вклонимося світлої памʼяті Людини та Друга…![](/images/resized/sm/news3_43468247376_jpg_2.jpg)
Сьогодні, 30 червня, на 63-му році, раптово пішов з життя Євгеній Вікторович Імас - ректор і президент Національного університету фізичного виховання і спорту України, професор, доктор економічних наук, заслужений економіст України, Почесний академік Національної академії педагогічних наук України, повний кавалер ордену «За заслуги», президент Студентської спортивної спілки України.
Визначилися фіналісти в змаганнях команд![](/images/resized/sm/news3_449454806_873686658137006_5816848455931367489_n_jpg_2.jpg)
Вперше українські спортсмени брали участь в змаганнях чер команд. Юнацька команда, під керівництвом Ольги Коломєйцевої та особистих тренерів спортсменок Катерини Герасимчук та Вікторії Волошиної, створила справжню сенсацію, фінішувавши на високому 4 місці в дебютному чемпіонаті Європи.
Виграли три золоті медалі на чемпіонаті Європи в Норвегії![](/images/resized/sm/news3_32292948494_jpg_2.jpg)
28 червня в День Конституції України національна збірна з черліденгу виграла три золоті медалі на чемпіонаті Європи в Норвегії, що проходить в Convention Center міста Oslofjord і вийшла в лідери в загальнокомандному заліку. Слава героям українського спорту!
Вітаємо чемпіонів!![](/images/resized/sm/news3_1683248555_jpg_2.jpg)
Українські черлідерки Анастасія Малошенко та Єлизавета Тимофєєва виграли чемпіонат Європи 2024 року в Oslofjord і першу в історії світового черліденгу ліцензію на Всесвітні Ігри, що відбудуться в китайському Ченду в серпні 2025 року!
Незабаром стартує XII чемпіонат Європи![](/images/resized/sm/news3_449217535_872895024882836_4919682159222674407_n_jpg_2.jpg)
За декілька хвилин змаганнями дуетів, в Oslofjord, стартує XII чемпіонат Європи, в якому приймає участь 3831 учасник. Українські дуети виходять на змагальний майданчик відстоювати звання чемпіонів Європи у всіх видах змагальної програми.
Виконком ECU та президенти Європейських федерацій одноголосно підтримали Всеукраїнську федерацію черліденгу![](/images/resized/sm/news3_58449491_jpg_2.jpg)
Ми звернулися до Генеральної асамблеї з проханням надати можливість українським дуетам виступати на Євро-2025 без участі у відбіркових змаганнях Ліги Європи. Дякуємо керівництву ECU та делегатам усіх європейських федерацій за підтримку нашої держави.
Віримо в українських черлідерів!![](/images/resized/sm/news3_449211318_872396714932667_2041727001645238905_n_jpg_2.jpg)
Менше доби лишається до початку XII чемпіонату Європи з черліденгу в Oslofjord. Українські спортсмени пройшли акредитацію і провели офіційне тренування в Convention Center.
Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве