Новини
Кубок Львівської області з черлденгу![](/images/resized/sm/news2_398895598_725193009653039_8053468599089803817_n_jpg_2.jpg)
28-29 жовтня в СК «Боско-Арена» відбувся Кубок Львівської області з черлденгу, який зібрав 1000 учасників з Львівщини, Івано-Франківська та Ужгорода.
З днем народження, світового черліденгу, друзі!![](/images/resized/sm/news2_398559245_724202446418762_6541222009116654080_n_jpg_2.jpg)
Сьогодні 10 мільйонів черлідерів в різних куточках світу святкують 125-річчя нашого виду спорту в новітній історії. 2 листопада 1898 року вболівальники Міннесотського університету відкрили нову сторінку в світовому спорті, підтримуючи свою команду танцювальними «па», скандуючи гасла та декламуючи вірші.
Відкритий чемпіонат Сумської області відбувся![](/images/resized/sm/news2_31015898621_jpg_2.jpg)
Понад 150 спортсменів, які представляли клуби «Flashlight» (Суми), «Cheer lady» (Харків), «Діамант» (Валки) та «Like dance» (Полтава) змагалися за медалі. За результатами змагань сформовано збірну Сумської області для участі у Кубку України, який на початку грудня пройде у Львові.
Відбувся Кубок Донецької області з черліденгу![](/images/resized/sm/news2_395740058_720179243487749_5506975709739029512_n_jpg_2.jpg)
Понад 100 спортсменів , які представляли клуби «Альтаїр», «Cherry Dance» та «Гелиос» з міста Селидове, змагалися в ДЮСШ Покровська за право представляти Донбас на Кубку України у Львові.
Відкритий чемпіонат Полтави з черліденгу![](/images/resized/sm/news2_068544098_jpg_2.jpg)
В змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів, які представляли клуби «Іnfinity КДЮСШ №9» та «Спартак» (Харків), «Flashlight» (Суми), «Стимул», «Діамант», «Іmpulse» (Полтавська обл.), «Art life ПДЮСШ № 4», « Like dance ПДЮСШ № 4», «Ice Cherry ПДЮСШ № 4», «Joy Fam» та «Спартак ПДЮСШ № 4» (Полтава).
Всеукраїнський турнір Dnipro Cheer Fest![](/images/resized/sm/news2_391752321_712551160917224_4474630119209202393_n_jpg_2.jpg)
Dnipro Cheer Fest - всеукраїнський турнір, який щороку відбувається у Дніпропетровській області та об’єднує людей, закоханих в черліденг. На цей раз до Камʼянського завітали як місцеві команди, так і спортсмени з Дніпра та Запоріжжя.
Фантастичне виконання!![](/images/resized/sm/news2_986754364_JPG_2.jpg)
Чемпіони Європи 2023 року в змаганнях хіп-хоп дуетів Юлія та Дмитро Лека розповіли на Кубку Світу в Сеулі історію кохання літніх людей, яких танок повернув у молодість. Блискуча постановка!
Посол щиро привітав українські дуети з блискучим виступом у Сеулі.![](/images/resized/sm/news2_387105636_709354137903593_2733379793218378151_n_jpg_2.jpg)
Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Корея Дмитро Пономаренко разом з дружиною прийняли в Посольстві України в Сеулі офіційну українську делегацію з черліденгу на чолі з президентом національної федерації Юрієм Крикуном, яка приймала участь в Кубку Світу.
В Сеулі блискучим виступом українських дуетів завершився І Кубок Світу з черліденгу.![](/images/resized/sm/news2_785441293796_237029701928153665_n_jpg_2.jpg)
Аріна Мораренко і Катерина Карпова у відбіркових змаганнях були пʼятими.
У півфіналі їм вдалося обіграти представниць Словенії і увійти в фінал з четвертим результатом.
Кращі спортивні якості продемонстрували і чемпіони Європи 2023 року Юлія та Дмитро Лека, які представляли Україну в змаганнях хіп-хоп дуетів.
![](/images/resized/sm/news2_6787654667_JPG_2.jpg)
Вчора в Сеулі відбулася церемонія відкриття І Кубку Світу з черліденгу. В офіційній церемонії взяли участь представники 24 країн, які представляють Америку, Європу та Азію.
Катерина Карпова та Аріна Мораренко розпочали відбіркові виступи![](/images/resized/sm/news2_46458809254_jpg_2.jpg)
Віце-чемпіонки України Катерина Карпова та Аріна Мораренко розпочали відбіркові виступи в Кубку Світу з черліденгу в Сеулі. Завтра на наш дует чекає півфінал змагань.
Юлія та Дмитро Лека розпочали боротьбу за нагороди Кубку Світу з черліденгу![](/images/resized/sm/news2_4594014264_jpg_2.jpg)
Чемпіони Європи 2023 року Юлія та Дмитро Лека розпочали боротьбу за нагороди Кубку Світу з черліденгу, що сьогодні стартував в Сеулі.
Вболіваймо за Україну!
![](/images/resized/sm/news2_96576764574_JPG_2.jpg)
Аріна Мораренко та Катерина Карпова поділилися своїми очікуваннями перед стартом на Кубку Світу в Сеулі.
Відчуття після офіційного тренування в Сеулі![](/images/resized/sm/news2_696558587_JPG_2.jpg)
Юлія та Дмитро Лека розповіли про свої відчуття після офіційного тренування в Сеулі.
Збірна України прибула до Республіки Корея![](/images/resized/sm/news2_61891748867_jpg_2.jpg)
Сьогодні команда пройде акредитацію, а завтра на наші дуети чекає офіційне тренування. Відбіркові змагання розпочнуться 6 жовтня, а фінали пройдуть 8 жовтня.
Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве