cheerleading.com.ua » Новини

Новини

Другий збір юнацької команди України в Івано-Франківську

В Івано-Франківську завершився другий збір юнацької команди України, яка під керівництвом Дмитра Лека, Юлії Лека та Анастасії Шендрик, наполегливо готується до червневого чемпіонату Європи в Осло.

Фахівці національної Федерації розробили спеціальну ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Презентацію розміщено на сайті Федерації cheerleading.com.ua в рубриці «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні Ліги» з черліденгу (зверху праворуч).

Стартував другий етап змагань «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Пишаємося, що за останні роки під керівництвом Всеукраїнської федерації черліденгу, що має статус національної спортивної федерації з виду спорту «черліденг», черліденг став одним з найпопулярнішим та найулюбленішим видом спорту серед дітей та молоді в Україні.

Спортсменки пройшли обстеження

У Науково-дослідному інституті Національного університету фізичної культури і спорту України відбулись обстеження провідних спортсменок національної збірної команди України з черліденгу.

В Києві відбувся ліцензійний семінар суддів Всеукраїнської федерації черліденгу

Судді Федерації переглянули і обговорили виступи провідних команд на чемпіонаті світу 2023 року і обмінялися думками щодо техніки виконання тих чи інших елементів, складності композицій, стилю, музичного супроводу та змагальних костюмів.

Навчання присвячене дотриманню антидопінгового законодавства

У співпраці з Національним антидопінговим центром України, Всеукраїнська федерація черліденгу, в рамках щорічного тренерсько-суддівського семінару, провела навчання провідних тренерів і спортсменів Федерації присвячене дотриманню антидопінгового законодавства.

Відбувся щорічний тренерський семінар Всеукраїнської федерації черліденгу

Лекторами на семінарі виступили провідні фахівці НУФВСУ, керівники Федерації, провідні постановки змагальних програм найвідоміших американських клубів та збірної США.

Презентація Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

В церемонії презентації Ліги взяли участь керівники районів столиці, начальники управлінь освіти та спорту, кращі вчителі з фізичної культури закладів середньої освіти міста Києва, команди яких вже за кілька днів вийдуть на змагальні майданчики.

Вітаємо з днем народження Ганну Андрієнко!

Виконком і національна збірна України щиро вітає з днем народження непересічну особистість, видатного тренера і педагога - першого віце-президента Всеукраїнської федерації черліденгу Ганну Сергіївну Андрієнко! Здоровʼя Вам! Миру! Сповнення всіх заповітних мрій і нових перемог в імʼя українського спорту!

Пройшов збір української «молодіжки»

Під ракетними ударами фашистської росії та вибухами бомб в Південні Пальмірі, під керівництвом Крістіни Юхімчак та Наталі Блажко, пройшов збір української «молодіжки», що готується захищати кольори України на червневому чемпіонаті Європи в Осло в змаганнях джаз команд.

Офіційний суддівський протокол змагань

Тренери та спортсмени Всеукраїнської федерації черліденгу готові надати будь яку інформаційну підтримку та організувати майстер-класи для команд, що зареєструвалися для участі в Лізі.

Вручено дипломи докторів філософії!

На засіданні Вченої Ради Національного університету фізичного виховання і спорту України президент і ректор НУФВСУ професор Євгеній Імас вручив дипломи докторів філософії президенту Федерації Юрію Крикуну та президенту Львівського відокремленого підрозділу федерації Наталі Блажко.

Бажаємо нових звершень у науковій діяльності!

Виконком щиро вітає президента Федерації Юрія Крикуна з захистом в Національному університеті фізичної культури і спорту України - під керівництвом завідувача кафедри кінезіології та фізкультурно-спортивної реабілітації, професора, доктора наук, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Віталія Кашуби - дисертаційної роботи і присвоєння ступеню доктора філософії!

Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2024 рік

Наказ передбачає проведення 20 заходів Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд, що має статус «національної» спортивної федерації з виду спорту «черліденг».

Майстер-клас для шкіл Львівщини

У навчанні взяли участь 36 вчителів шкіл Львівщини. А також гість зі Стрия Львівської області, який захотів більше дізнатись про черліденг, аби впроваджувати його у своїй школі. Допомагали тренерам Lviv Angels у проведенні майстер-класу й спортсменки клубу янголів.

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве
Всеукраїнські змагання

Official member of:

 • Заплановані
 • Чемпіонат України –дорослі, юніори, юнаки (Львів) березень, 2024 р.
 • Чемпіонат світу - дорослі, юніори, юнаки (Орландо, США) квітень, 2024 р.
 • Кубок ICU – (Орландо, США) квітень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Зірки черліденгу» - (Боярка) квітень, 2024 р.
 • Чемпіонат України – серед учнів та студентів (Львів) травень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Південна Пальміра» - (Одеса) травень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Київські каштани» - (Київ) травень, 2024 р.
 • Фінал Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч» – (Київ) червень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Super Cup» – (Львів) червень, 2024 р.
 • Чемпіонат Європи – (Осло, Норвегія) червень, 2024 р.
 • Чемпіонат світу серед студентів FISU – (Спліт, Хорватія) серпень, 2024 р.
 • Кубок світу – (Сеул, Південна Корея) листопад, 2024 р.
 • Кубок України – дорослі (Львів) листопад, 2024 р.
 • Кубок Лева – юніори, юнаки (Львів) листопад, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Новорічний Київ» – (Київ) грудень, 2024 р.
 • Етапи Ліги Європи – (за призначенням) Греція, Польща, Латвія, 2024 р.
 • Результати
 • Чемпіонат Європи (Греція), липень 2022 р.
 • Чемпіонат Європи (Росія), червень 2019 р.
 • Чемпіонат світу (США), квітень 2019р.
 • Чемпіонат Європи серед дуетів (Греція), грудень 2018 р.