cheerleading.com.ua » Новини

Новини

Пишаємось та вітаємо!

Голова комітету суддів нашої федерації, суддя вищої міжнародної категорії Ганна Андрієнко в 13 раз призначена суддею чемпіонатів світу!

Ми вийшли в фінал з третім результатом!

Наші спортсменки вийшли до фіналу змагань з третім результатом, поступаючись лише дуету зі США та минулорічним чемпіонкам світу представницям Японії.

Бурхливими оплесками зустріли делегацію України

19 квітня о 19.00 за Нью-Йоркським часом в Орландо розпочалася церемонія відкриття 14-го чемпіонату світу з черліденгу, в якому приймають участь команди понад 80 країн п‘яти континентів.

Генеральна асамблея Міжнародного черліденгового союзу

Україну в роботі вищого черліденгового форуму планети представляли президент федерації Юрій Крикун та перший віце-президент Ганна Андрієнко.

«Марафон чесності» на круглому столі Європейського черліденгового союзу

17 квітня президент Всеукраїнської федерації черліденгу Юрій Крикун та перший віце-президент федерації Ганна Андрієнко представили президенту ECU Альяшу Брітвіку та своїм європейським колегам офіційну позицію України, щодо продовження терміну відсторонення спортсменів, тренерів, суддів та офіційних представників рф і рб від міжнародних змагань.

Національна збірна України прибула до Орландо

В змаганнях фрістайл дуетів честь країни на чемпіонаті світу 2023 року вперше в своїй спортивній кар’єрі будуть захищати майстри спорту України, багаторазові чемпіонки країни львів‘янка Анастасія Малошенко та Єлизавета Тимофєєва з Кам‘янського.

Щиро вітаємо з Всесвітнім днем авіації і космонавтики!

Щиро вітаємо з Всесвітнім днем авіації і космонавтики засновника та президента Всеукраїнської федерації черліденгу, космонавта Юрія Крикуна!

Низький уклін Вам, Альбіно Миколаївно і світла пам‘ять….

В траурно прикрашеному залі Київської філармонії тихо грала жалобна музика…Кадри кінохроніки відтворювали найзначніши етапи тренерського шляху Альбіни Миколаївни та її зоряних вихованок, а чисельні державні нагороди нагадували про видатний життєвий шлях, який пройшла ця дивовижна жінка…

Не стало Альбіни Миколаївни Дерюгіної…

Протягом 8 років ми працювали разом. Бачилися майже кожного вечора в штаб-квартирі федерації в Жовтневому палаці на Інститутській та відпрацьовували десятки питань, що дозволяли робити чарівний світ художньої гімнастики України ще більш впливовішим у світовому спорті.

Вперед до Перемог на спортивному фронті!

Збірна України продовжує підготовку до чемпіонату Європи, що прийме цього року італійська Верона. А в цей час Європейський черліденговий союз визначився з місцем проведення чемпіонатів Європи в 2024-2026 роках.

Майстер-клас з танцювального міксу та пластики

Відбувся майстер-клас з танцювального міксу - Aerobic, Latina, Reggaeton та Heels пластики, що провела для Чернічек та спортсменок клубу Junior Sport, засновниця та головний тренер авторської школи танцю «TaiS»(Чернівці), майстер спорту з художньої гімнастики, учасниця проекту «Танцюють всі» Таїсія Столярчук.

Триває тренувальний збір

Юлія та Дмитро Лека - чемпіони України 2022 та 2023 років в змаганнях хіп-хоп дуетів. Юлія Лека також чемпіонка Європи 2022 року в цьому виді програми в парі з Олександром Ушаковим.

У Львові триває XIX чемпіонат України з черліденгу

В параді відкриття змагань, в якому взяли участь представники 39 клубів з 13 регіонів України та міста Києва, взяли участь народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа та на начальник управління спорту Львівської міської ради Антон Нікулін.

Вболівайте за Героїв українського спорту!

Сьогодні Львівська «Боско-Арена» гостинно приймала перший день XIX чемпіонату України з черліденгу. Понад 1300 спортсменів, які представляли 39 клубів з 13 регіонів України розіграли 43 комплекти нагород першого змагального дня.

XIX чемпіонат України з черліденгу

В змаганнях, що триватимуть два дні, приймуть участь понад 1300 спортсменів з 13 регіонів України та міста Києва. За підсумками змагань тренерський штаб визначить склад збірної України для участі у чемпіонаті світу в США та чемпіонаті Європи в Італії.

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве
Всеукраїнські змагання

Official member of:

 • Заплановані
 • Чемпіонат України –дорослі, юніори, юнаки (Львів) березень, 2024 р.
 • Чемпіонат світу - дорослі, юніори, юнаки (Орландо, США) квітень, 2024 р.
 • Кубок ICU – (Орландо, США) квітень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Зірки черліденгу» - (Боярка) квітень, 2024 р.
 • Чемпіонат України – серед учнів та студентів (Львів) травень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Південна Пальміра» - (Одеса) травень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Київські каштани» - (Київ) травень, 2024 р.
 • Фінал Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч» – (Київ) червень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Super Cup» – (Львів) червень, 2024 р.
 • Чемпіонат Європи – (Осло, Норвегія) червень, 2024 р.
 • Чемпіонат світу серед студентів FISU – (Спліт, Хорватія) серпень, 2024 р.
 • Кубок світу – (Сеул, Південна Корея) листопад, 2024 р.
 • Кубок України – дорослі (Львів) листопад, 2024 р.
 • Кубок Лева – юніори, юнаки (Львів) листопад, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Новорічний Київ» – (Київ) грудень, 2024 р.
 • Етапи Ліги Європи – (за призначенням) Греція, Польща, Латвія, 2024 р.
 • Результати
 • Чемпіонат Європи (Греція), липень 2022 р.
 • Чемпіонат Європи (Росія), червень 2019 р.
 • Чемпіонат світу (США), квітень 2019р.
 • Чемпіонат Європи серед дуетів (Греція), грудень 2018 р.