Новини
Україна готова до виступу на XII чемпіонаті Європи![](/images/resized/sm/news3_98675676_JPG_2.jpg)
Давайте зазирнемо за лаштунки контрольного тренування і побажаємо перемоги нашим спортсменам. Вболіваймо за наших чемпіонів!
Тримаймо спортивний фронт!![](/images/resized/sm/news3_26039171296_jpg_2.jpg)
Сьогодні, 25 червня, о 19.35 за центральноєвропейським часом українські дуети рейсом з Варшави прилетіли в Осло, щоб підтвердити на XII чемпіонаті Європи, що українські черлідери одні з найкращих на континенті.
Готовність до змаганнь юніорських хіп-хоп дуетів![](/images/resized/sm/news3_765876987_JPG_2.jpg)
Майстри спорту України Катерина Догарєва та Дар‘я Репей, під керівництвом тренера Крістіни Юхімчак, завершили у Львові підготовку до чемпіонату континенту в Норвегії, де вийдуть на майданчик в змаганнях юніорських хіп-хоп дуетів.
Юніорський фристайл дует завершив підготовку до чемпіонату![](/images/resized/sm/news3_854765_JPG_2.jpg)
Майстри спорту України Аріна Пінчук та Дар‘я Репей, під керівництвом тренера Крістіни Юхімчак, завершили у Львові підготовку до чемпіонату континенту в Норвегії, де вийдуть на майданчик в змаганнях юніорських фристайл дуетів.
Підготовка до дебютної номінації Youth Coed Median![](/images/resized/sm/news3_0275518_jpg_2.jpg)
В Боярці, під керівництвом Ольги Коломєйцевої та особистих тренерів спортсменок Катерини Герасимчук і Вікторії Волошиної, завершила підготовку до чемпіонату Європи в Норвегії юнацька команда України, яка буде змагатися в номінації Youth Coed Median.
Юнацька збірна України з хіп-хопу завершила підготовку![](/images/resized/sm/news3_image_2024-06-23_122840978_png_2.jpg)
Українські спортсмени вийдуть змагатися за вихід в фінал чемпіонату континенту на змагальний майданчик Oslofjord 28 червня о 15.34. Трансляція чемпіонату на Olympic Channel.
Українці - нація переможців!![](/images/resized/sm/news3_9010718604_jpg_2.jpg)
В Івано-Франківську завершує підготовку до XII чемпіонату Європи в Норвегії хіп-хоп дует у складі майстрів спорту України - чемпіонів Європи 2023 року в італійській Вероні Юлії Леки та Дмитра Леки.
Вболіваймо за Україну!![](/images/resized/sm/news3_46547e6457_JPG_2.jpg)
У Львівській «Боско-Арена», під керівництвом Крістіни Юхімчак та Наталі Блажко, завершує заключний збір чемпіон Європи 2023 року в змаганнях джаз команд молодіжна збірна України, яка представлятиме нашу державу на чемпіонаті Європи в Норвегії в цьому виді програми.
Завершує підготовку юнацька фристайл команда України![](/images/resized/sm/news3_569484976_jpg_2.jpg)
Українки стартують на чемпіонаті Європи 28 червня о 10.55 та 12.15 за центральноєвропейським часом. Віримо в наші команди і бажаємо переможних стартів!
Вболіваємо за нашу збірну та бажаємо Перемоги!![](/images/resized/sm/news3_95675756_JPG_2.jpg)
У Львові юнацька збірна України, яка буде представляти Національну Всеукраїнську федерацію черліденгу на XII чемпіонаті Європи в Норвегії в змаганнях фристайл команд, під керівництвом Наталі Блажко та Анастасії Малошенко, проводить заключні контрольні тренування на «Боско-Арена».
Наш дует завершує підготовку до XII чемпіонату Європи в Ослофьорді![](/images/resized/sm/news3_6457445_JPG_2.jpg)
У Львівській «Боско-Арена» чемпіонки Європи 2023 року в змаганнях фристайл дуетів, майстри спорту України міжнародного класу Анастасія Малошенко та Єлизавета Тимофєєва під керівництвом особистих тренерів Наталі Блажко та Олени Козинець, завершують підготовку до XII чемпіонату Європи в Ослофьорді.
Всеукраїнський проект Всеукраїнські шкільні ліги![](/images/resized/sm/news3_251323264_jpg_2.jpg)
16 червня визначилися найсильніші шкільні команди України сезону 2023/2024 у пʼяти, найбільш популярних в країні, видах спорту - волейболі, баскетболі, футзалі, черліденгу та спортивному орієнтуванні. Проект «Пліч-о-пліч» у першому сезоні охопив 20 областей України та міста Києва, де на змагання зареєструвалися більш ніж 25 тисяч команд, а це більше 30 тисяч школярів з більш ніж 5000 закладів середньої освіти.
Фінал Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» шкільної ліги з черліденгу сезону 2023-2024![](/images/resized/sm/news3_546590502_jpg_2.jpg)
18 кращих шкільних команд України - переможців обласних змагань та міста Києва, поведуть запеклу боротьбу за нагороди, що розігруються вперше у спортивній історії українського спорту.
Україна буде змагатися в Ослофьорді![](/images/resized/sm/news3_448347477_864434949062177_87028186121109894_n_jpg_2.jpg)
З 25 по 30 червня в норвезькому місті Oslofjord відбудеться XII чемпіонат Європи, в якому візьмуть участь спортсмени Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд, що має статус національної спортивної федерації.
Визначилася найсильніша шкільна команда з черліденгу на Львівщині![](/images/resized/sm/news3_448339450_862477409257931_5837076006103434922_n_jpg_2.jpg)
Фінал серед шкіл Львівщини відбувся 1 червня, у межах Пліч-о-пліч Шкільні Ліги Львівщини. Участь у ньому взяли 8 найкращих команд Львівщини, що почергово стали переможцями шкільного, територіального та районного етапу шкільної ліги.
Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве