Новини
Шанування переможців та призерів «Всеукраїнська шкільна ліга з черліденгу» у Києві![](/images/resized/sm/news3_187555265145_jpg_2.jpg)
У Київській міській державній адміністрації відбулося шанування переможців та призерів міського етапу Всеукраїнських змагань «Всеукраїнська шкільна ліга з черліденгу», що проходила під гаслом «Разом Переможемо».
Танцюй задля мрії маленьких сталевих сердець![](/images/resized/sm/news3_39675289933_jpg_2.jpg)
1-2 червня у Львові на велотреку СКА (навчально-спортивна база літніх видів спорту МО України) відбувся всеукраїнський турнір з черліденгу Cheerleading Super Cup.
З Днем Народження!![](/images/resized/sm/news3_93660314534_jpg_2.jpg)
Виконком і національна збірна України щиро вітають з днем народження президента національної Всеукраїнської Федерації черліденгу Юрія Крикуна!
Всеукраїнський турнір «Київські каштани»![](/images/resized/sm/news3_308287686_jpg_2.jpg)
В Києві відбувся традиційний Всеукраїнський турнір «Київські каштани», в якому взяли участь понад 700 черлідерів, які представляли 9 регіонів України та місто Київ.
Фінал Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнська шкільна ліга з черліденгу»![](/images/resized/sm/news3_7728051_jpg_2.jpg)
В Києві, в спортивному комплексі НВК «Домінанта», відбувся фінал Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнська шкільна ліга з черліденгу», що проходить під гаслом «Разом переможемо», в якому взяли участь переможці районних змагань.
Парад кращих суддів планети![](/images/resized/sm/news3_5756778586_JPG_2.jpg)
Орландо. США. Чемпіонат світу з черліденгу 2024. Парад кращих суддів планети… Кого впізнаємо?
Щиро вітаємо чемпіонів змагань![](/images/resized/sm/news3_441921289_843117034527302_8823341358733475981_n_jpg_2.jpg)
У львівському СК «Боско-Арена» фінішував чемпіонат України серед учнів та студентів, в якому взяли участь понад 1500 кращих черлідерів України.
Чемпіонат України серед учнів і студентів у Львові![](/images/resized/sm/news3_23754746_jpg_2.jpg)
У Львові 53 провідних клуби країни, що представляють 14 областей України і місто Київ, розпочали боротьбу за нагороди чемпіонату України серед учнів і студентів.
Церемонія нагородження кращих чер команд планети![](/images/resized/sm/news3_94808141086_jpg_2.jpg)
Президент Всеукраїнської федерації черліденгу Юрій Крикун разом з президентом грецької федерації Майком Фунтедакісом, за дорученням керівництва ICU, провели на чемпіонаті світу в Орландо церемонію нагородження кращих чер команд планети.
Представляємо першого віце-президента Всеукраїнської федерації черліденгу![](/images/resized/sm/news3_763631840870_jpg_2.jpg)
В різні роки Ганна Андрієнко 14 разів була суддею чемпіонатів світу, 3 рази судила чемпіонати Європи, була головним суддею І Європейських спортивних Ігор, представляла Україну в суддівських бригадах відкритих чемпіонатів Австралії (Сідней) та Азії (Токіо). На її рахунку суддівство Всекитайської черліденгової Олімпіади в Китаї (Нанджи) та Азіатських черліденговий Ігор в Ріжао.
Кубок Міжнародного черліденгового союзу у збірної України![](/images/resized/sm/news3_440900034_836837175155288_2859301596202559782_n_jpg_2.jpg)
В ніч з 28 на 29 квітня збірна України з черліденгу завоювала в американському Орландо Кубок Міжнародного черліденгового союзу.
Гімн України пролунав в американському Орландо!![](/images/resized/sm/news3_440794948_834024075436598_34017049897233318_n_jpg_2.jpg)
Український дует у складі майстрів спорту України міжнародного класу Анастасії Малошенко та Єлизавети Тимофєєвої у запеклій боротьбі випередив дуети з Еквадору та Хорватії, які завоювали срібні та бронзові нагороди.
Наші дуети стартують...![](/images/resized/sm/news3_440774815_833649525474053_3093854614418361634_n_jpg_2.jpg)
Україну на цих змаганнях представлятимуть чемпіонки Європи 2023 року Анастасія Малошенко та Єлизавета Тимофєєва, а також бронзові призерки Кубку Світу в Сеулі минулого року Катерина Карпова та Аріна Мораренко.
Український фристайл дует зберіг високе 4 місце в фіналі чемпіонату світу![](/images/resized/sm/news3_438254568_831937345645271_9204494873396175552_n_jpg_2.jpg)
Зауважимо, що українки показали кращий результат серед всіх європейських дуетів. Представниці Словенії фінішували на 6 місці, греки на 8 позиції, а австрійки залишилися на 10 місті.
Будьте з Україною!![](/images/resized/sm/news3_46798789_JPG_2.jpg)
24 квітня о 19.00 за Нью-Йоркським часом на головній черліденговій арені світу - ADVENTHEALTH ARENA - пройшла церемонія відкриття 15-го чемпіонату світу за участю спортсменів з понад 80 країн світу. Україну чекали! Україну вітали!
Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве