Новини
Черлідери у Львові змагалися і донатили![](/images/resized/sm/news3_12883648_jpg_2.jpg)
200 комплектів медалей здобули черлідери на відкритому чемпіонаті Львівської області. Змагання відбулися 7-8 березня та зібрали понад 1100 учасників — з Львівщини, Івано-Франківська та Тернополя.
Чемпіонат області з черліденгу в Одесі![](/images/resized/sm/news2_432636785_804189878420018_8397013533185268837_n_jpg_2.jpg)
Кращі черлідери Одеської області будуть боротися за нагороди XX ювілейного чемпіонату України, що незабаром пройде у Львові.
У Полтаві відбувся відкритий чемпіонат області з черліденгу![](/images/resized/sm/news2_432561353_803037981868541_6757137773621362226_n_jpg_2.jpg)
На змаганнях були представлені команди Полтавської обласної федерації («Art life», «Ice Cherry», «Like Dance», «Joy Fam», «Імпульс», «Спартак», «Діамант», «Стимул», «Мрія») та гості з Запоріжжя («Мотор»), Покровська («Альтаїр»), Кам’янського («Іскра»), Харкова («Cheer Lady», «Infinity», «Спартак») і Дніпра («Cheer Gold»).
Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області![](/images/resized/sm/news2_8695692803_jpg_2.jpg)
В місті Кам’янському відбувся відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з черліденгу, що зібрав близько 600 учасників з Дніпра, Павлограда, Запоріжжя та Кам’янського. Спортсмени виборювали путівки на XX ювілейний чемпіонат України, що відбудеться 16-17 березня у Львові.
Вболіваймо за Україну!![](/images/resized/sm/news2_2052693184_jpg_2.jpg)
Міжнародний черліденговий союз (ICU) затвердив систему відбору на XII Всесвітні Ігри, що пройдуть в китайському Ченду в серпні наступного року. Попереду надважка боротьба за історичне право кваліфікуватися на XII Всесвітні Ігри і вибороти для України першу нагороду цих найпрестижніших світових змагань.
Вшануємо памʼять тих, хто віддав життя в боротьбі за Україну![](/images/resized/sm/news2_gutsayt_jpg_2.jpg)
Рівно два роки тому, 24 лютого 2024 року, в Україні розпочалася повномасштабна війна. Цей день занурив нашу країну в найскладніші випробування. Випробування, які наш народ та військо прийняли з мужністю та гідністю.
Розпочав роботу конгрес Європейського черліденгового союзу![](/images/resized/sm/news2_415329275701_jpg_2.jpg)
24 лютого у Відні (Австрія) розпочав роботу конгрес Європейського черліденгового союзу в роботі якого беруть участь президент Всеукраїнської федерації черліденгу, член комітету ECU з проведення чемпіонатів Європи Юрій Крикун та президент Львівського відокремленого підрозділу Федерації, голова комітету Федерації з проведення Всеукраїнських змагань Наталя Блажко.
Чемпіонат міста Києва![](/images/resized/sm/news2_30142829_jpg_2.jpg)
18 лютого Національний університет фізичного виховання і спорту України приймав чемпіонат міста Києва, в якому взяли участь понад 400 спортсменів.
Знаменна дата визнання виду спорту![](/images/resized/sm/news2_428612547_793058832866456_2114366629744393821_n_jpg_2.jpg)
22 лютого 2005 року, за поданням Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд, Наказом Держкомспорту України №419, черліденгу був наданий статус виду спорту, офіційно визнаного в Україні.
Чемпіонат міста з черліденгу у Камʼянському![](/images/resized/sm/news2_426326107_787560143416325_6812530382351566420_n_jpg_2.jpg)
Черлідери отримали неймовірні емоції від змагань, які обовʼязково закарбуються в їх памʼяті теплими спогадами.
Відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з черліденгу![](/images/resized/sm/news2_9162346317_jpg_2.jpg)
Провідні спортсмени, які представляли клуби з Покровську та Білицького змагалися за нагороди чемпіонату та право представляти Донеччину на XX ювілейному чемпіонаті України.
Другий збір юнацької команди України в Івано-Франківську![](/images/resized/sm/news2_68399968216_jpg_2.jpg)
В Івано-Франківську завершився другий збір юнацької команди України, яка під керівництвом Дмитра Лека, Юлії Лека та Анастасії Шендрик, наполегливо готується до червневого чемпіонату Європи в Осло.
Фахівці національної Федерації розробили спеціальну ПРЕЗЕНТАЦІЮ![](/images/resized/sm/news2_427167909_785637413608598_1531955135795444154_n_jpg_2.jpg)
Презентацію розміщено на сайті Федерації cheerleading.com.ua в рубриці «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні Ліги» з черліденгу (зверху праворуч).
Стартував другий етап змагань «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»![](/images/resized/sm/news2_44274003962_jpg_2.jpg)
Пишаємося, що за останні роки під керівництвом Всеукраїнської федерації черліденгу, що має статус національної спортивної федерації з виду спорту «черліденг», черліденг став одним з найпопулярнішим та найулюбленішим видом спорту серед дітей та молоді в Україні.
Спортсменки пройшли обстеження![](/images/resized/sm/news2_92970937_jpg_2.jpg)
У Науково-дослідному інституті Національного університету фізичної культури і спорту України відбулись обстеження провідних спортсменок національної збірної команди України з черліденгу.
Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве