cheerleading.com.ua » Новини

Новини

З Днем фізичної культури і спорту!

Схиляємо голови в памʼять українських спортсменів і тренерів, які загинули зі зброєю в руках, захищаючи свободу і незалежність України в війні з фашистською росією. Бажаємо українським черлідерам і нашим колегам з інших видів спорту нових яскравих перемог в різних куточках світу в імʼя нашої Держави!

З Днем Незалежності, рідна країна!

Виконком федерації щиро вітає кожного з вас з Днем Незалежності України – найбільшим національним святом. Бажаємо всім міцності, незламності, сили духу і віри в Перемогу!

Вже через 50 днів у Сеулі стартує І Кубок Світу з черліденгу

В номінації хіп-хоп дует Україну будуть представляти чемпіони Європи та України 2023 року Юлія та Дмитро Лека. А в змаганнях фрістайл дуетів честь держави будуть відстоювати чемпіонки Європи 2023 року в змаганнях джаз команд Катерина Карпова та Аріна Мораренко.

Вболіваймо за Україну!

В Івано-Франківську чемпіони Європи 2023 року в змаганнях хіп-хоп дуетів, майстри спорту України Юлія та Дмитро Лека продовжують підготовку до Кубку Світу, що на початку жовтня стартує в Республіці Корея.

Віримо в наших спортсменок і бажаємо переможного старту на Кубку Світу!

Катерина Карпова та Аріна Мораренко під керівництвом Крістіни Юхімчак продовжують в Одесі підготовку до Кубку Світу, що стартує 6 жовтня в Сеулі. Нагадаємо, що змагання фрістайл дуетів вперше включені в програму Всесвітніх Ігор в китайському Ченду, тому саме до виступів спортсменів в цьому виді програми буде прикута особлива увага вболівальників.

Щиро вітаємо Дар‘ю Постнікову

Сьогодні, 8 серпня о 05:56 ранку, дворазова чемпіонка Європи, головний тренер київського клубу Dragons Дар’я Постнікова (Андріанова) народила сина. Вага малюка 4 кг, зріст 56 см.

19 років наших звершень та яскравих перемог!

Новітня епоха європейського черліденгу розпочалася 4 липня 2004 року, коли на зустрічі з Ганною Андрієнко у знаменитому київському Пасажі ми обговорили ідею створення Всеукраїнської федерації.

Ми продовжуємо свій шлях до світових п‘єдесталів!

Під щоденними ракетними обстрілами фашистської росії український фрістайл дует у складі Катерини Карпової та Аріни Мораренко, які представляють клуб SECRET, під керівництвом Крістіни Юхімчак розпочав в Одесі підготовку до Кубку Світу з черліденгу, що з 6 по 8 жовтня пройде в корейському Сеулі.

Olga Kharlan, ми з тобою!

Всеукраїнська федерація черліденгу підтримує та пишається вчинком Ольги Харлан на чемпіонаті світу з фехтування! Ми засуджуємо позицію Міжнародної федерації фехтування і бажаємо Ользі нових перемог в ім‘я українського спорту!

Черліденг включено до програми Всесвітніх Ігор в Китаї

Міжнародна асоціація Всесвітніх Ігор завершила складання спортивної програми Ігор 2025 року в Ченду, Китайська Народна Республіка. Під час щорічних загальних зборів IWGA в Іспанії ратифікували 30 видів спорту для програми Всесвітніх Ігор, що відбудуться з 7 по 17 серпня 2025 року.

Починаємо шлях но нових Перемог!

В XI чемпіонаті Європи, у цьому казковому місті Верона, взяли участь понад 3500 спортсменів і тренерів з 22 країн. І переможний виступ збірної України, яка виборола 6 золотих нагород чемпіонату в PalaOlimpia і зайняла перше загальнокомандне місце, ще раз довів всьому світові, що українці - нація переможців!

Spela Rezek supports the war

Ми звернемося до всіх міжнародних інституцій щодо впровадження санкцій проти SPELA REZEK. Тренеркам, які підтримують країни-агресорки не місце в сучасному спорті! Адже ще П‘єр де Кубертен проголосив головной лозунг спорту: «О, спорт! Ти - мир!».

Заборона МОК на проведення будь яких міжнародних заходів на території росії та білорусі має тривати

Ми хочемо, щоб словенські тренери, які так піклуються про дітей країн-агресорок, усвідомили, що батьки і брати цих спортсменок гвалтують українських жінок і вбивають українських дітей. І вчиняти і думати так, як SPELA і LAURA, це означає підтримувати фашизм у XXI столітті!

Виконком щиро вітає всіх тренерів Федерації!

Виконком щиро вітає всіх тренерів Федерації з професійним святом - Днем тренера! Кожен з вас - «конструктор перемог» ваших спортсменів, які мріють бачити поруч із собою впевненого і головне - талановитого наставника, який вірить в свого вихованця.

Вітаємо Наталю Блажко із захистом дисертаційної роботи!

Виконком Федерації щиро вітає головного тренера клубу Lviv Angels Наталю Блажко (Blazhko Natalya) з захистом в Національному університеті фізичної культури і спорту України - під керівництвом завідувачки кафедри кіберспорту та інформаційних технологій, професора, доктора наук, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Оксани Шинкарук - дисертаційної роботи і присвоєння ступеню доктора філософії!

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве
Всеукраїнські змагання

Official member of:

 • Заплановані
 • Чемпіонат України –дорослі, юніори, юнаки (Львів) березень, 2024 р.
 • Чемпіонат світу - дорослі, юніори, юнаки (Орландо, США) квітень, 2024 р.
 • Кубок ICU – (Орландо, США) квітень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Зірки черліденгу» - (Боярка) квітень, 2024 р.
 • Чемпіонат України – серед учнів та студентів (Львів) травень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Південна Пальміра» - (Одеса) травень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Київські каштани» - (Київ) травень, 2024 р.
 • Фінал Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч» – (Київ) червень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Super Cup» – (Львів) червень, 2024 р.
 • Чемпіонат Європи – (Осло, Норвегія) червень, 2024 р.
 • Чемпіонат світу серед студентів FISU – (Спліт, Хорватія) серпень, 2024 р.
 • Кубок світу – (Сеул, Південна Корея) листопад, 2024 р.
 • Кубок України – дорослі (Львів) листопад, 2024 р.
 • Кубок Лева – юніори, юнаки (Львів) листопад, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Новорічний Київ» – (Київ) грудень, 2024 р.
 • Етапи Ліги Європи – (за призначенням) Греція, Польща, Латвія, 2024 р.
 • Результати
 • Чемпіонат Європи (Греція), липень 2022 р.
 • Чемпіонат Європи (Росія), червень 2019 р.
 • Чемпіонат світу (США), квітень 2019р.
 • Чемпіонат Європи серед дуетів (Греція), грудень 2018 р.