Новини
З прийдешнім новим 2024 роком, друзі!![](/images/resized/sm/news2_87544587_JPG_2.jpg)
З прийдешнім новим 2024 роком, друзі!
Президентський проект «Разом Переможемо»![](/images/resized/sm/news2_95444_JPG_2.jpg)
Стартує Президентський проект «Разом Переможемо», який передбачає перше проведення в історії України всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», до яких увійшли пʼять найпопулярніших в Україні видів спорту - футзал, волейбол, баскетбол, черліденг і спортивне орієнтування.
Турнір «Новорічний Київ»![](/images/resized/sm/news2_22466371654_jpg_2.jpg)
17 грудня в Києві відбувся традиційний турнір «Новорічний Київ», в якому прийняли участь понад 350 черлідерів, які представляли клуби CheerNika, Junior Sport, Dragons, Academy Angels Ukraine, Xplosion, Brilliant, Olympic Kids та GK Acro.
І збір юнацької збірної України з фрістайлу![](/images/resized/sm/news2_410472794_747371924101814_8458595590194674271_n_jpg_2.jpg)
Тренери визначили 30 спортсменок, які складуть основу команди, що почала підготовку до XII чемпіонату Європи в Норвегії.
Згадаймо яскраві моменти всеукраїнських змагань у Львові![](/images/resized/sm/news2_564456_JPG_2.jpg)
XVIII Кубок України, який гостинно приймав на початку грудня місто Лева, вже став історією. Нові переможні цілі поставлені перед членами збірної України на 2024 рік.
Фантастичне свято спорту![](/images/resized/sm/news2_7040645686_jpg_2.jpg)
Сьогодні у Львові розпочинає перший збір чемпіон Європи 2023 року - юнацька збірна України з фрістайлу. Бажаємо спортсменам і тренерському складу команди переможно пройти шлях до пʼєдесталу в Осло!
На Кубку України спортсмени розіграють 64 комплекти медалей![](/images/resized/sm/news2_157166801517_jpg_2.jpg)
У львівські «Боско-Арені» стартував XVIII Кубок України, в якому беруть участь понад 1800 черлідерів з 15 регіонів України. Змагання будуть тривати два дні.
XVIII Кубок України з черліденгу![](/images/resized/sm/news2_407455690_740664288105911_2768085488744777721_n_jpg_2.jpg)
Боротьбу за нагороди поведуть представники кращих 59 клубів країни, щоб визначити кандидатів до юнацької, молодіжної і національної збірної України, яким буде довірено захищати честь країни на головних міжнародних стартах сезону - чемпіонатах світу та Європи, Кубку Світу, етапах Ліги Європи та Кубку Америки.
Вітаємо Анну з високим званням Мами![](/images/resized/sm/news2_44216146145_jpg_2.jpg)
Виконком Федерації щиро вітає тренера клубу Lviv Angels, бронзову призерку чемпіонату Європи 2015 року в змаганнях джаз команд і першого майстра спорту України з черліденгу у Львові Анну Чучукало з народженням доньки!
Підтримка – ось, чого потребує кожен із нас![](/images/resized/sm/news2_406330594_740085051497168_8733040592803141483_n_jpg_2.jpg)
Тож, об’єднаймося і напишемо листи підтримки, привітання зі святами нашим захисникам та захисницям!
Сьогодні нам виповнилося 19!![](/images/resized/sm/news2_547447457_jpg_2.jpg)
Виконком Федерації щиро вітає всіх черлідерів, тренерів, суддів та президентів відокремлених підрозділів зі знаменною подією – Днем народження нашої Федерації!
Відкритий Кубок Києва![](/images/resized/sm/news2_2727618783_jpg_2.jpg)
19 листопада в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбувся відкритий Кубок міста, в якому взяли участь понад 800 черлідерів з шести регіонів України.
Кубок Дніпропетровської області у Камʼянському![](/images/resized/sm/news2_26716555718_jpg_2.jpg)
Команди з Дніпра, Камʼянського, Запоріжжя і Павлограда боролися за ліцензії для участі у XVIII Кубку України, що на початку грудня прийме Львів. Спортсмени, їх батьки, тренери і, звісно, організатори змагань зробили осінній змагальний день по спортивному яскравим, адже саме черліденг - це буря позитивних емоцій.
Відбувся відкритий чемпіонат Київської області![](/images/resized/sm/news2_572409415_jpg_2.jpg)
29 жовтня в НУФВСУ відбувся відкритий чемпіонат Київської області, в якому прийняли участь спортсмени з міста Києва, Київській області (Чапаєвка , Чайки, Ходосівка, Софіївська Борщагівка), Дніпра, Харкова та Рівного.
Кращі спогади від Сеулу![](/images/resized/sm/news2_6001872905_jpg_2.jpg)
Сеул з населенням майже в 10 мільйонів мешканців справляє доволі неоднозначне враження. Чекаєш побачити місто майбутнього, в якому андроїд Samsung це найменше диво сучасного прогресу. А прилітаєш в доволі меланхолійне місто з сірими хмарочосами і купою проблем, з яких неможливість використовувати при розрахунках платіжну систему Apple Pay, виявляється найменшою.
Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве