Новини
Результати відбіркових змагань команд на чемпіонаті Європи в Вероні![](/images/resized/sm/news2_356656653_651326317039709_2046333286307394182_n_jpg_2.jpg)
Вболіваймо за Україну!
Всі наші дуеті зійшли на п‘єдестал пошани!![](/images/resized/sm/news2_948390410_jpg_2.jpg)
Ми зробили все що можливо і навіть більше! І тому сьогодні гімн України чотири рази поспіль пролунав у Вероні!
Стартує чемпіонат Європи в Вероні![](/images/resized/sm/news2_0672003771807_jpg_2.jpg)
Першими в боротьбу за нагороди європейської першості вступають дуети. Вболіваймо за Україну!
Взяли участь у Генеральній асамблеї Європейського черліденгового союзу![](/images/resized/sm/news2_0377767134_jpg_2.jpg)
Ми звернулися до Генеральної асамблеї з проханням надати можливість українським дуетам виступати на Євро-2024 без участі у відбіркових змаганнях Ліги Європи.
Змагання розпочнуться завтра![](/images/resized/sm/news2_0239223815_jpg_2.jpg)
Збірна України з черліденгу пройшла акредитацію на чемпіонаті Європи в Вероні і готова до старту.
Тримаймо спортивний фронт!![](/images/resized/sm/news2_89244384976_jpg_2.jpg)
На початку другої години ночі 29 червня українські дуети рейсом з Франкфурту прилетіли в Верону, щоб підтвердити на чемпіонаті Європи, що українські черлідери одні з найкращих на континенті.
Джульєта вболіватиме за збірну України!![](/images/resized/sm/news2_49554810550_jpg_2.jpg)
Юнацька збірна України, яка буде представляти державу на європейській першості в змаганнях фрістайл команд, вже прибула до Верони і навіть встигла прикрасити символ міста - всесвітньовідомий пам‘ятник Джульєти - прапором України!
Талісман - на щастя…![](/images/resized/sm/news2_889604384_JPG_2.jpg)
Українці - нація переможців і ми їдемо в Верону підкорювати європейські п‘єдестали!
Бажаємо легкої дороги!![](/images/resized/sm/news2_8324872890_jpg_2.jpg)
Сьогодні о 7-й годині ранку три автобуси з юніорською, молодіжною до дорослою збірними України, які будуть представляти нашу державу в змаганнях фрістайл, джаз та хіп-хоп команд на XI чемпіонаті Європи з черліденгу в Італії, вирушили до Верони.
Бажаємо команді переможних стартів у Вероні!![](/images/resized/sm/news2_7895559_JPG_2.jpg)
Національна збірна України з черліденгу, яка буде представляти державу у 8 видах програми на XI чемпіонаті Європи в Вероні завершила підготовку до змагань. Останній штрих - це фантастична сучасна екіпіровка, яку отримали спортсмени напередодні виїзду в Італію.
Наші спортсменки розпочнуть боротьбу за медалі 30 червня![](/images/resized/sm/news2_658976_JPG_2.jpg)
Віце-чемпіонки Європи 2022 року в змаганнях юніорських фрістайл дуетів Аріна Пінчук та Дар‘я Репей, під керівництвом тренера Крістіни Юхімчак, завершили у Львові підготовку до чемпіонату континенту в Вероні.
Вболіваємо та бажаємо переможних стартів!![](/images/resized/sm/news2_77879807268_jpg_2.jpg)
У Полтаві доросла та юнацька команди України з хіп-хопу, під керівництвом тренерів Сергія Синиці та Анастасії Шендрик, завершили підготовку до чемпіонату Європи в Вероні.
Заключні контрольні тренування юнацької команди України![](/images/resized/sm/news2_7569567_JPG_2.jpg)
В Полтаві під керівництвом Анастасії Шендрик проходять заключні контрольні тренування юнацької команди України, яка 30 червня вийде на старт в італійський Вероні в змаганнях хіп-хоп команд!
Вболіваємо за нашу збірну та бажаємо Перемоги!![](/images/resized/sm/news2_45667784_JPG_2.jpg)
30 червня о 12:24 українська команда вийде на змагальний майданчик в Вероні у першому відбірковому раунді змагань.
Підготовка до чемпіонату Європи в Італії![](/images/resized/sm/news2_67991074924_jpg_2.jpg)
В Івано-Франківську завершує підготовку до чемпіонату Європи в Італії хіп-хоп дует у складі майстрів спорту України - чемпіонки Європи 2022 року Юлії Леки та чемпіона України 2022 та 2023 років Дмитра Леки.
Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве