Новини
Три нових майстри спорту України!![](/images/resized/sm/news2_81081285768_jpg_2.jpg)
Щиро вітаємо спортсменок та їх тренерів і бажаємо нових перемог в ім‘я українського спорту!
Змагальний сезон Федерації триває![](/images/resized/sm/news2_487144641283_jpg_2.jpg)
У Львівській «Боско-Арена» кращі черлідери України змагалися у другий день XVII чемпіонату України з черліденгу серед учнів та студентів в номінаціії Чер, а також визначили кращих в номінації Данс в змаганнях соло, дуетів і квартетів у вікових категоріях 5-8 та 8-12 років.
Вічна пам‘ять Герою!![](/images/resized/sm/news2_photo_2022-11-05_21-39-10_jpg_2.jpg)
1 травня 2023 року в боях на Луганщині, захищаючи Україну, загинув чоловік тренера нашої Федерації Анастасії Дегтярь - кандидат у майстри спорту з бодібілдингу, молодший сержант Євгеній Бондаренко.
У Львівській «Боско-Арені» стартував XVII чемпіонат України![](/images/resized/sm/news2_3246_jpg_2.jpg)
Давайте пригадаємо найяскравіші миттєвості сьогоднішнього змагального дня.
XVII чемпіонат України з черліденгу серед учнів та студентів![](/images/resized/sm/news2_34516838_jpg_2.jpg)
Тішить потужна географія змагань, особливо участь спортсменів тих міст, що постраждали внаслідок широкомасштабного вторгнення рф. Ці міста не зламалися! Як не зламалися й їх спортсмени та продовжили тренуватися і виступати на змаганнях. Щиро раді будемо бачити вас всіх у Львові.
Це було справжнє свято краси та спорту!![](/images/resized/sm/news2_877026550459_jpg_2.jpg)
У неділю на базі НУФВСУ пройшов відкритий чемпіонат Київської області з черліденгу, в якому взяли участь понад 300 учасників з Києва , Київської області , Краматорська , Харкова , Дніпра та Рівного.
Церемонія нагородження українського дуету![](/images/resized/sm/news2_465678_JPG_2.jpg)
XIV чемпіонат світу з черліденгу, що наприкінці квітня проходив в американському Орландо, продовжує життя в серцях українських спортсменів, тренерів і вболівальників нашого найчарівнішого виду спорту…
Щиро дякуємо за підтримку!![](/images/resized/sm/news2_618492429_jpg_2.jpg)
Всеукраїнська федерація черліденгу щиро дякує своїм VIP вболівальницям - дворазовій чемпіонці світу, майстру спорту України міжнародного класу Ользі Коробенко та чемпіонці України, Італії та Австралії у вікових категоріях 5-8 та 8-12 років Вероніці Сагітовій.
У кожної Перемоги багато складових!![](/images/resized/sm/news2_66047506266_jpg_2.jpg)
Сьогодні ми висловлюємо щиру подяку людям, які, так би мовити, залишилися поза увагою громадськості та вболівальників - тренеру-постановнику нашого «срібного» дуету Крістіні Юхімчак з Одеси та спортсменці, яка до останнього дня готувалася до чемпіонату світу у складі дуету - майстру спорту України Катерині Пастушок з київської CheerNika.
Україна - віце-чемпіон світу в змаганнях фрістайл дуетів!![](/images/resized/sm/news2_71253704362_jpg_2.jpg)
У фіналі змагань наш дует у складі майстрів спорту України львів‘янки Анастасії Малошенко та Єлизавети Тимофєєвої з Кам‘янського виступили блискуче, піднявшись на срібну сходинку п‘єдесталу пошану!
Чекаємо результатів!![](/images/resized/sm/news2_8758768_JPG_2.jpg)
Щойно збірна України виступила у фіналі чемпіонату світу в США.
Пишаємось та вітаємо!![](/images/resized/sm/news2_229_145419_jpg_2.jpg)
Голова комітету суддів нашої федерації, суддя вищої міжнародної категорії Ганна Андрієнко в 13 раз призначена суддею чемпіонатів світу!
Ми вийшли в фінал з третім результатом!![](/images/resized/sm/news2_47809_JPG_2.jpg)
Наші спортсменки вийшли до фіналу змагань з третім результатом, поступаючись лише дуету зі США та минулорічним чемпіонкам світу представницям Японії.
Бурхливими оплесками зустріли делегацію України![](/images/resized/sm/news2_655785_jpg_2.jpg)
19 квітня о 19.00 за Нью-Йоркським часом в Орландо розпочалася церемонія відкриття 14-го чемпіонату світу з черліденгу, в якому приймають участь команди понад 80 країн п‘яти континентів.
Генеральна асамблея Міжнародного черліденгового союзу![](/images/resized/sm/news2_81924535316_jpg_2.jpg)
Україну в роботі вищого черліденгового форуму планети представляли президент федерації Юрій Крикун та перший віце-президент Ганна Андрієнко.
Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве