cheerleading.com.ua » Новини

Новини

XVIII чемпіонат України з черліденгу відбувся!

4 грудня, в Львівській «Боско-Арена» відбувся XVIII чемпіонат України з черліденгу в якому взяли участь понад 1000 спортсменів, які представляли більше 30 клубів з 11 регіонів України та міста Києва.

У Львові відбудеться Чемпіонат України з черліденгу

Захід передбачає змагання з черліденгу в широкому діапазоні вікових категорій (від 3-річних малюків до дорослих 14+), різноманітні змагальні номінації, сольні та командні виступи.

Відбувся чемпіонат Одеської області з черліденгу

Спортсмени не змагалися майже дев’ять місяців через війну росії проти нашої держави… але завдяки нашим славетним воїнам ЗСУ, черлідери України мають можливість змагатися та тренуватися.

Не дозволимо спортсменам росії повернутися на світові арени!

Заява голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, генерал-лейтенанта СБУ Андрія Кожем’якіна у зв’язку із виступом президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха на саміті великої двадцятки G20.

Нам виповнилося 18!

Виконком федерації щиро вітає всіх черлідерів, тренерів, суддів та президентів відокремлених підрозділів зі знаменною подією - Днем народження нашої Федерації!

Відкритий Кубок Києва

20 листопада Національний університет фізичного виховання і спорту України приймав відкритий Кубок Києва, участь в якому взяли участь понад 400 спортсменів з п‘яти регіонів України.

Знаменна подія в житті нашого тренера

19 листопада, напередодні свого дня народження, в італійській Равенні, тренер клубу Dance4life (Белицьке) Яна Шаталова народила сина Mikhaila.

Відкритий Кубок міста Кам’янське

В змаганнях, що відбулися 23 жовтня в місті Кам’янське на базі КЗ «СК «Прометей» взяли участь понад 200 спортсменів Дніпропетровської області.

На п’єдестали під час війни

У Львові провели перші обласні змагання з черліденгу 2022 року. Відкритий чемпіонат Львівської області став першим обласним турніром у поточному році не лише для львів’ян, але й для усього українського черліденгу.

З Днем захисників і захисниць України!

14 жовтня ми дякуємо. Дякуємо усім, хто бився за Україну в минулому. І усім, хто б’ється за неї тепер. Усім, хто перемагав тоді. І усім, хто неодмінно переможе зараз. Переможе так, що це увінчає успіхом боротьбу багатьох поколінь нашого народу. Народу, який завжди хотів найбільше одного – волі. Для себе. І для своїх дітей.

Перемога буде за Україною!

Всеукраїнська федерація черліденгу звертається до Урядів усіх країн світу визнати росію країною-терористом!

Чемпіонату України бути!

На виконання Наказу Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнська федерація черліденгу груп підтримки спортивних команд, що має статус національної спортивної федерації з виду спорту «черліденг», проведе XVIII чемпіонат України з черліденгу у Львові серед різних вікових груп. Також спортсмени різних вікових груп будуть мати можливість прийняти участь в усіх Всеукраїнських, обласних та міських чемпіонатах та Кубках у 2022 році.

Наука в черліденгу

16 вересня в лабораторії електронейроміографічних і психофізіологічних досліджень різних груп населення науково-дослідного інституту НУФВСУ аспірантка кафедри психології та педагогіки Олена Крикун (науковий керівник канд. пед. наук, професор В.І. Воронова) провела тестування психофізіологічних та психологічних властивостей особистості провідних спортсменок національної Всеукраїнської федерації черліденгу

З Днем фізичної культури і спорту!

В цей святковий день члени Виконкому Всеукраїнської федерації черліденгу щиро вітають кожного спортсмена та кожного прихильника здорового способу життя в нашій країні і бажають всім вам здоров’я, миру, віри в свої сили, незламного духу та майбутніх перемог в ім’я рідної України, як на полі битви з нацистською росією, так і на змагальних майданчиках!

Психологічне здоров’я – це те, що робить нас переможцями!

Голова Комітету медичної та психологічної підтримки Всеукраїнської федерації черліденгу, член Національної психологічної асоціації України Олена Крикун запроваджує програму психологічної підтримки для спортсменів і тренерів федерації, а також батьків наших спортсменів.

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве
Всеукраїнські змагання

Official member of:

 • Заплановані
 • Чемпіонат України –дорослі, юніори, юнаки (Львів) березень, 2024 р.
 • Чемпіонат світу - дорослі, юніори, юнаки (Орландо, США) квітень, 2024 р.
 • Кубок ICU – (Орландо, США) квітень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Зірки черліденгу» - (Боярка) квітень, 2024 р.
 • Чемпіонат України – серед учнів та студентів (Львів) травень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Південна Пальміра» - (Одеса) травень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Київські каштани» - (Київ) травень, 2024 р.
 • Фінал Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч» – (Київ) червень, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Super Cup» – (Львів) червень, 2024 р.
 • Чемпіонат Європи – (Осло, Норвегія) червень, 2024 р.
 • Чемпіонат світу серед студентів FISU – (Спліт, Хорватія) серпень, 2024 р.
 • Кубок світу – (Сеул, Південна Корея) листопад, 2024 р.
 • Кубок України – дорослі (Львів) листопад, 2024 р.
 • Кубок Лева – юніори, юнаки (Львів) листопад, 2024 р.
 • Всеукраїнський турнір «Новорічний Київ» – (Київ) грудень, 2024 р.
 • Етапи Ліги Європи – (за призначенням) Греція, Польща, Латвія, 2024 р.
 • Результати
 • Чемпіонат Європи (Греція), липень 2022 р.
 • Чемпіонат Європи (Росія), червень 2019 р.
 • Чемпіонат світу (США), квітень 2019р.
 • Чемпіонат Європи серед дуетів (Греція), грудень 2018 р.