Новини
З Днем Незалежності України!![](/images/resized/sm/news2_597400408582668_jpg_2.jpg)
Нехай свобода мислити і діяти буде вашою перевагою. Бажаємо відчувати її в роботі, у відносинах і в житті. Процвітання кожному з вас, вашим родинам у нашій вільній, незламній Україні!
Зі святом - З Днем Державного прапора України![](/images/resized/sm/news2_3456_jpg_2.jpg)
Блакитні небеса над безкрайніми польовими просторами матінки України відбиваються на гордому полотні - нашому прапорі!
Щиро вітаємо з днем тренера!![](/images/resized/sm/news2_1769067_jpg_2.jpg)
Бажаємо вам простого людського щастя, здоров'я і талановитих учнів. Нехай ваш дороговказ веде вас і ваших учнів до нових перемог і звершень в ім‘я України!
З перших днів війни European Cheer Union підтримує Україну![](/images/resized/sm/news2_cheer2346_PNG_2.jpg)
Виконком Всеукраїнської федерації черліденгу щиро дякує президенту Європейського черліденгового союзу Альяшу Брітвіку за чітку позицію щодо війни, що розв‘язала фашистська росія та всебічну підтримку нашої Федерації.
Фото з чемпіонами![](/images/resized/sm/news2_57832014504_jpg_2.jpg)
На згадку про переможну участь збірної України у чемпіонаті Європи в Афінах 2022 року.
Вітаємо всю черліденгову родину України!![](/images/resized/sm/news2_798473074_jpg_2.jpg)
Сьогодні на чемпіонаті Європи в Афінах наші дуети ще раз підтвердили, що Всеукраїнська федерація черліденгу - лідер в Європі! Чотири старти - чотири медалі.
Чекаємо на нові медалі! Вболіваймо за Україну!![](/images/resized/sm/news2_4567_jpg_2.jpg)
Сьогодні о 10.00 Всеукраїнська федерація черліденгу стартує на чемпіонаті Європи в Афінах. Україну представляють 4 дуети, які будуть змагатися за нагороди серед дорослих та юніорів в змаганнях фрістайл- та хіп-хоп дуетів.
росія втратила своє представництво в Виконкомі ECU![](/images/resized/sm/news2_IMG_0007_JPG_2_jpg_2.jpg)
Президент федерації Юрій Крикун та перший віце-президент федерації Ганна Андрієнко взяли участь у Генеральній асамблеї Європейського черліденгового союзу, що відбулася в Афінах 30 червня.
Участь у Генеральній асамблеї європейського черліденгового союзу![](/images/resized/sm/news2_7622095_jpg_2.jpg)
Президент федерації Юрій Крикун та перший віце-президент федерації і головний тренер збірної України Ганна Андрієнко прибули до Афін для участі у Генеральній асамблеї європейського черліденгового союзу.
Віримо в наші дуети!![](/images/resized/sm/news2_538512333_jpg_2.jpg)
1 липня українці вийдуть боротися за нагороди. Вийдуть змагатися заради Перемоги у найстрашнішій з війн XXI cтоліття, щоб весь світ бачив нашу незламну силу духу.
Допомагаємо ЗСУ на спортивному фронті!![](/images/resized/sm/news2_291070641_5121410947914312_3897505441945783609_n_jpg_2.jpg)
Президент федерації Юрій Крикун нещодавно виступив на онлайн-нараді з Міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом та керівниками всеукраїнських федерації з олімпійських та неолімпійських видів спорту.
Вболіваємо за Україну!![](/images/resized/sm/news2_67803383_jpg_2.jpg)
Сьогодні ввечері юніорський фрістайл дует у складі Дар‘ї Репей та Аріни Пінчук під керівництвом тренера Крістіни Юхімчак прибув до Афін.
Ми отримали «YES» від ЄС!![](/images/resized/sm/news2_289913076_5105684039487003_2822198102839751289_n_jpg_2.jpg)
З цього дня Україна отримала офіційний статус країни-кандидата в Європейський Союз. Наступна наша зупинка на мапі світової історії: Україна - країна-член ЄС!
Віримо у Перемогу!![](/images/resized/sm/news2_ryty_PNG_2.jpg)
Триває героїчна війна великого українського народу з фашистською росією за життя! За майбутнє не тільки України, а й всього людства. Триває безстрокова акція підтримки нашою Федерацією людей, які постраждали внаслідок російської навали, лишилися своїх домівок та сімей.
Вітаємо молодят і бажаємо любові на довгі роки!![](/images/resized/sm/news2_623103891_jpg_2.jpg)
Виконком Федерації щиро вітає головного тренера клубу «Файт» Світлану Ситник з одруженням!
Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве