cheerleading.com.ua » Федерація » Команда DREAM TEAM 2005-2019

Команда DREAM TEAM 2005-2019

Сівковська Катерина

Сівковська Катерина

заслужений майстер спорту, м. Київ
триразова чемпіонка світу,
триразова чемпіонка Європи,
чемпіонка Перших Європейських спортивних ігор,
чемпіонка Азії,
переможниця відкритих чемпіонатів Австралії, Фінляндії, Польщі та Росії,
багаторазова чемпіонка України 
Коробенко Ольга

Коробенко Ольга

майстер спорту України міжнародного класу, м. Чернігів
дворазова чемпіонка світу,
чемпіонка Європи,
чемпіонка Перших Європейських спортивних ігор,
переможниця відкритих чемпіонатів Австралії, Фінляндії, Польщі та Росії,
26-разова чемпіонка України 
Тимошенко Світлана

Тимошенко Світлана

заслужений майстер спорту, м. Київ
дворазова чемпіонка світу,
чемпіонка Європи,
чемпіонка Азії,
15-разова чемпіонка України 
Ткаченко Тетяна

Ткаченко Тетяна

майстер спорту України міжнародного класу, м. Київ
чемпіонка світу,
чемпіонка Європи,
призер чемпіонату Європи,
багаторазова чемпіонка України 
Хохлова Марія

Хохлова Марія

майстер спорту України міжнародного класу, м. Київ
чемпіонка світу,
дворазовий бронзовий призер чемпіонатів світу,
чотириразова чемпіонка Європи,
багаторазова чемпіонка України 
Корінець Ганна

Корінець Ганна

майстер спорту України міжнародного класу, м. Київ
чемпіонка світу,
чемпіонка Європи,
призер чемпіонату Європи,
багаторазова чемпіонка України 
Жиленко Катерина

Жиленко Катерина

майстер спорту України міжнародного класу, м. Київ
срібний та бронзовий призер чемпіонатів світу,
чемпіонка Європи,
чемпіонка Перших Європейських спортивних ігор,
багаторазова чемпіонка України 
Юрків Світлана

Юрків Світлана

майстер спорту України міжнародного класу, м. Луганськ
срібний та бронзовий призер чемпіонатів світу,
чемпіонка Європи,
багаторазова чемпіонка України 
Ушаков Олександр

Ушаков Олександр

майстер спорту України міжнародного класу, м. Київ
срібний призер чемпіонату світу,
дворазовий чемпіон Європи,
переможець Кубку України 
Внуков Дмитро

Внуков Дмитро

майстер спорту України міжнародного класу, м. Київ
срібний призер чемпіонату світу,
чемпіон Європи,
переможець Кубку України 
Кущова Марина

Кущова Марина

майстер спорту України міжнародного класу, м. Київ
чемпіонка Європи,
призер чемпіонату Європи,
чемпіонка України 
Ковалевська Ірина

Ковалевська Ірина

майстер спорту України, м. Одеса
дев'ятиразова чемпіонка України,
переможець Кубку України,
участниця чемпіонатів світу та Європи 2016 року,
переможець турніру «Cheer open Lombardia» (Італія),
дворазовий срібний призер молодіжного чемпіонату Європи 
Юник Дар'я

Юник Дар'я

майстер спорту України, м. Одеса
переможець Кубку України,
призер чемпіонатів України,
участниця чемпіонатів світу та Європи 2016 року,
переможець турніру «Cheer open Lombardia» (Італія),
дворазовий срібний призер молодіжного чемпіонату Європи 
Юхімчак Крістіна

Юхімчак Крістіна

майстер спорту України, м. Одеса
переможець Кубку України,
чемпіонка України,
участниця чемпіонатів Європи,
срібний призер чемпіонату Нідерландів 
Возняк Тетяна

Возняк Тетяна

майстер спорту України, м. Львів
призер чемпіонату Європи,
чемпіонка України 
Кручок Анна-Марія

Кручок Анна-Марія

майстер спорту України, м. Львів
призер чемпіонату Європи,
чемпіонка України 
Крячко Олеся

Крячко Олеся

майстер спорту України, м. Київ
чемпіонка України,
переможець Кубку України,
участниця чемпіонатів світу та Європи 
Андрієнко Ганна

Андрієнко Ганна

головний тренер федерації, м. Київ
заслужений тренер України,
кращий тренер світу з черліденгу 2014 року,
кращий тренер України 2014 року з усіх видів спорту,
почесний робітник фізичної культури і спорту,
суддя міжнародної категорії. 

Official member of: