cheerleading.com.ua » Новини » 22 квітня в США фінішував чемпіонат світу з черліденгу

22 квітня в США фінішував чемпіонат світу з черліденгу

На жаль, національна і молодіжна збірні країни, що наполегливо готувалися до головного старту сезону не змогли взяти участь в змаганнях, у зв‘язку з війною, яку розв’язала проти народу України фашистська россія.

Впевнений, після перемоги ми обов’язково візьмемо участь у чемпіонаті світу 2023 року і повернемося додому з нагородами, адже українська команда завжди була і буде флагманом світового черліденгу.

Україну в цьому році на чемпіонаті світу презентувала заслужений тренер України Ганна Андрієнко, яка у складі кращих 26 арбітрів світу обслуговувала змагання у вікових категоріях «дорослі» та «юніори» одразу в п‘яти видах змагальної програми.

Зауважимо, що цей чемпіонат світу став 12-м для Ганни Андрієнко в якості судді.

Крім цього, під керівництвом Ганни Сергіївни збірна країни в різні роки виграла 9 медалей чемпіонатів світу, п‘ять з яких - золоті!

Також на рахунку головного тренера збірної України Ганни Андрієнко ще один рекорд світових першостей: чотири рази поспіль її вихованки вигравали чемпіонати світу в змаганнях джаз дуетів. За це видатне досягнення Міжнародний черліденговий союз визнав Ганну Андрієнко в 2014 році кращим тренером світу.

А чемпіонат світу 2022 року запам‘ятається нам парадом відкриття під час якого прапор України винесла на сцену багаторазова чемпіонка України і Австралії у віковій категорії 8-12 років Вероніка Сагітова.

Коли на сцені з‘явився прапор України багатотисячний зал підвівся зі своїх місць і стоячи майже 10 хвилин оплесками вітав Україну! Вітав її мужній, незламний народ, що мільйонами сердець захищає Європу і весь демократичний світ від фашистської Росії.

І дивлячись на ці гучні оплески зрозуміло, ми виграємо цю з найстрашніших війн XXI століття, а потім повернемося до Орландо, щоб почути гімн України на честь перемог наших черлідерів!

Слава Україні!

European Cheer League

Official member of: