cheerleading.com.ua » Новини » Вітаємо зірок українського черліденгу і бажаємо нових спортивних злетів!

Вітаємо зірок українського черліденгу і бажаємо нових спортивних злетів!

На церемонії відкриття XVII Кубку України відбулася церемонія вручення посвідчень майстрів спорту України спортсменам, які стали чемпіонами чи срібними призерами чемпіонату країни в березні цього року.

Нагадаємо, що це високе звання - визнання Міністерством молоді та спорту України і Всеукраїнською федерацією черліденгу, що має статус Національної Федерації, заслуг спортсменів. Це важливий крок від аматорського до професійного спорту! Це нова сходинка в біографії спортсмена, заявка на те, щоб в майбутньому заявити про себе вже на світовому рівні і приєднатися до славетної кагорти українських зірок спорту, імена яких знає весь спортивний світ - стати майстром спорту міжнародного класу, а можливо і заслуженим майстром спорту!

Серед зірок нашої Федерації є видатні черлідерки Світлана Тимошенко і Катерина Сівковська, які виконали норматив заслуженого майстра спорту України і вписали свої ім‘я на скрижалі спортивної історії поруч з братами-боксерами Віталієм та Володимиром Кличко, олімпійською чемпіонкою з художньою гімнастики Катериною Серебрянською, видатним футболістом Андрієм Шевченком, чотирьох разовою олімпійською чемпіонкою з плавання, Героєм України Яною Клочковою.

Нагадаємо, що такі високі звання Міністерство молоді та спорту України присвоює лише за поданням національних федерації, якою і є наша Всеукраїнська федерація черліденгу!

В 2021 році норматив майстра спорту України виконали 25 представників 6 регіонів країни. Всі вони отримають посвідчення на чемпіонаті України 2022 року в Запоріжжі та чемпіонаті країни серед учнів та студентів у Львові.

А 4 грудня на урочистій церемонії відкриття Кубку України в Харкові посвідчення майстрів спорту України отримали:

  • Інна Гунько («Мотор», Запоріжжя),

  • Руслан Король («Gold Way», Дніпро),

  • Аріана Мішакова («Junior Sport», Київ),

  • Аліса Квашукова («Прометей», Кам‘янське),

  • Наталія Новкова («Art Life», Полтава),

  • Олександр Загайнов («Актив-Чер», Боярка),

  • Маргарита Зінченко («Спартак», Харків).

 

Вітаємо зірок українського черліденгу і бажаємо нових спортивних злетів!

European Cheer League

Official member of: