cheerleading.com.ua » Новини » 18 грудня в Києві відбувся Всеукраїнській турнір «Новорічний Київ»

18 грудня в Києві відбувся Всеукраїнській турнір «Новорічний Київ»

18 грудня в Києві відбувся Всеукраїнській турнір «Новорічний Київ», в якому взяли участь понад 600 спортсменів, що представляли 15 клубів міста Києва, а також Донецької, Запорізької, Одеської та Полтавської областей.

Цими змаганнями спортсмени Федерації завершили 2021 рік, що став історичним для світового черліденгу.

Згадаймо, що під час 138-ої Генеральної асамблеї Міжнародного Олімпійського Комітету в Токіо, Міжнародний черліденговий союз (ICU) - членом якого є наша Федерація - отримав олімпійське визнання і став членом Олімпійської родини.

25 кращих спортсменів Федерації виконали норматив «майстер спорту України з черліденгу».

Федерація організувала проведення в Україні ліцензійного «блакитного» курсу ICU, в якому взяли участь 34 тренери з різних куточків нашої країни. А тренер-інструктор ICU Paige Alexis ST John провела для спортсменів Федерації фантастичний майстер-клас з фрістайлу.

В наших спогадах залишаться блискуче проведені чемпіонат країни в Запорізькій «Юності», чемпіонат України серед учнів та студентів у Львівській «Галичині» та Кубок України у Харківському «Локомотиві», а також яскраві Всеукраїнські та регіональні змагання у Львові, Одесі, Кам‘янському, Боярці, Сумах, Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові, Покровську та Києві.

Попереду новий 2022 рік! Попереду чемпіонат світу в американському Орландо та чемпіонат Європи в грецьких Афінах.

Продовжуємо наш шлях до нових перемог в ім‘я українського спорту!

European Cheer League

Official member of: